• 17 czerwca 2024

Być może lubisz regularnie zmieniać wygląd swojego domu. Może styl twojego domu jest taki sam od zbyt dawna. Tak czy inaczej, jesteś gotowa na zmianę. Spójrz na te zmieniające się pomysły.

Zacznij od głównych pomieszczeń mieszkalnych

Zanim zaczniesz wprowadzać zmiany w swoim domu, upewnij się, że wybierzesz pokój, który będzie miał duże znaczenie na początku.

Aktualizacje głównych przestrzeni mieszkalnych, kuchni i głównej łazienki są zazwyczaj najbardziej efektowne. Wiosenne porządki proponuję zacząć od kuchni.

Kuchnia jest dobrym punktem wyjścia, ponieważ będziesz z niej korzystać na co dzień, a goście i rodzina mają tendencję do grawitacji w kierunku tego pokoju, gdy jesteś zabawny.  

Aktualizacje kuchenne, które pakują dziurkacz

Nie musisz przebudowywać kuchni, żeby zaktualizować jej wygląd. Błysk płytek, wiele opcji siedzenia wokół dużej kuchennej wyspy i oświetlenie pod szafką to proste sposoby na ożywienie kuchni i uczynienie jej bardziej zachęcającą.

Dodanie backsplash to prosty projekt, który można zmontować. Możesz wybrać tradycyjną płytkę lub opcję odklejania i przyklejania. Obie są dostępne w różnych kolorach, kształtach i rozmiarach, aby dopasować je do Twojego stylu.

Duże zmiany w wyglądzie i wystroju wnętrza

Jeśli po prostu aktualizujesz przestarzały wystrój, rozważ dodanie modnego wystroju do każdego pomieszczenia. Możesz pomalować meble, które już posiadasz, takie jak stolik do kawy lub stolik boczny, albo dodać kilka mieszanych, metalowych wykończeń w całym pomieszczeniu w szufladach, uchwytach, ramach lub wazonach.

Rozważ dodanie kilku mix-and-match poduszek lub pops odważnych kolorów, aby wypowiedzieć się w swoim wystroju. Nowy dywanik podłogowy i armatura roślinna to subtelne zmiany, ale wywierają duży wpływ. Dodatkowo, zamiana swojej sztuki sprawi, że każde pomieszczenie nabierze nowego charakteru.

Jeśli czujesz się ambitny, spróbuj dodać boazerię do swojego salonu lub jadalni, aby nadać jej elegancki wygląd, lub wymień swoje oświetlenie, aby całkowicie zmienić swój styl.

Oczywiście, jednym z najprostszych sposobów na zmianę wystroju domu jest pomalowanie ścian na nowy kolor. Jeśli nie masz ochoty na malowanie całego pomieszczenia, dodaj ścianę akcentującą w kolorze uzupełniającym do reszty pomieszczenia, aby naprawdę przyciągnąć uwagę. 

Aktualizacja bez wydatków

Jeśli chcesz dokonać aktualizacji bez wydawania pieniędzy, rozejrzyj się po swoim domu, co już masz. Po prostu używanie przedmiotów codziennego użytku, takich jak książki, świeże owoce i zaoszczędzone butelki, jako dekoracji, to świetny sposób na odświeżenie Twojego stylu.

Przebudowa mebli może otwierać przestrzeń lub tworzyć zdefiniowane obszary w większych pomieszczeniach, zapewniając jednocześnie powiew świeżego powietrza do pomieszczenia, w którym się znajdują. 

Zmiana wystroju wnętrza jest jednym z najprostszych sposobów na ponowne zakochanie się w swoim domu, a do tego nie potrzeba dużego budżetu. 

Komentarze (0)

Zostaw komentarz
Top