• 10 czerwca 2023

Bez względu na to, jak sobie z tym poradzisz, wykładziny podłogowe są drogie, a wiedza o tym, czego dokładnie potrzebujesz, może być trudna. Skontaktowaliśmy się z ekspertem, aby dowiedzieć się, czego należy szukać w dywaniku dla każdego z Twoich pomieszczeń.

Christin Terrell z firmy Kings House Rugs z Birmingham doradza, aby szukać wysokiej jakości dywaników, które wytrzymają próbę. "Dobrze wykonany, wełniany płaski splot, zarówno zabytkowy, jak i nowy, jest zazwyczaj korzystny cenowo, praktyczny dla wielu przestrzeni".

Tradycyjna rada dotycząca dekoracji mówi o zakotwiczaniu pomieszczeń za pomocą dywaników, które wypełniają pomieszczenie, z wyjątkiem jednego do dwóch stóp obwodu gołej podłogi. Na szczęście Terrell dogonił czasy otwartego planu piętra. Dywany są niezbędne do tworzenia oddzielnych przestrzeni. Unikaj wcinania się w chodniki między mieszkaniem, jadalnią i kuchnią. Dywany w otwartej przestrzeni podłogowej traktuj jako kolekcję, która działa razem, a nie próbuje się do nich dopasować.

Salon

Chociaż najlepiej jest wypełnić jak najwięcej większego pomieszczenia (jak na zdjęciu powyżej), może to być kosztowne. Zamiast tego, pomyśl o miejscach do siedzenia i znajdź kilka dywaników, które je zakotwiczą. Dla większego zainteresowania, ułóż jeden mały wzorzysty dywanik na większej podłodze z sizalu lub trawy morskiej.

Jadalnia

Jedzenie przestrzeń typowo oferuje najmniej elastyczność dla dywaników, ponieważ cel tutaj jest mieć coś który opiera się pokój i wiąże stół i krzesła wpólnie. Znajdywać najlepszy rozmiar dla twój zestawu, mierzy twój stół i dodaje 4 stopy swój długość i szerokość dostosowywać ciągnących krzesła. Nikt nie chce spaść z dywanu, kiedy siedzi przy stole.

Sypialnia

Sypialnie zazwyczaj wymagają dużych kwadratowych dywaników pod łóżkiem podczas gdy opuszczają pokój po bokach i przy stopą więc ty możesz wchodzić na coś wygodnego rano. Jeżeli to jest poza budżetem, jakkolwiek, rozważa iść dla dopasowującej kolekcji małych dywaników lub biegaczy na each stronie łóżko.

Dla mniejszych przestrzeni w Twoim domu wybierz dywanik, który pasuje do przestrzeni. Często zdarza się, że pomieszczenie jest bardziej otwarte i oferuje obszerną warstwę podkładową do zabudowy.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz
Top