• 16 czerwca 2024

Obecnie rynek produkcji oferuje różnorodne modele maszyn czyszczących, nie wszystkie jednak charakteryzują się jednakowymi funkcjami. Dla tych, którzy cenią sobie lekkie sprzęty o kompaktowej konstrukcji i nowych udogodnieniach odkurzacz CLT MIDI może okazać się bardzo funkcjonalny. Szczególną cechą odkurzacza jest intuicyjna obsługa dotykowa, ponadto zestaw zawiera gładki wąż zasysający, a narzędzia i materiały wykorzystywane podczas użytkowania można położyć na specjalnie zaprojektowanej w tym celu płaskiej powierzchni. Na zewnątrz umiejscowiony jest filtr główny, który nadaje się do czyszczenia ręcznego, co pozwala na utrzymanie go w czystości i stworzenie warunków długotrwałej i sprzyjającej zdrowiu pracy. Technologia Bluetooth® umożliwia automatyczne uruchomienie sprzętu za pomocą akumulatora albo zdalnego sterowania. Ta dodatkowa funkcja pozwala włączyć sprzęt bez podchodzenia do odkurzacza – dzięki technologii Bluetooth® można go uruchomić np. za pomocą pilota.

Praktyczny w podróży

Kompaktowa budowa, niewielka waga i solidnie skonstruowane podwozie wpływają na dużą użyteczność odkurzacza, także w podróży. Model posiada intuicyjny panel dotykowy wykorzystywany w mobilnej obsłudze, natomiast funkcja ręcznego czyszczenia zapewnia wielogodzinną pracę aż do wypełnienia worka filtrującego. W celu zapewnienia sprawnego transportu zapobiegającego zabrudzeniom i uszkodzeniom urządzenie posiada wewnętrzny schowek na umieszczenie węża ssącego.

Doskonały produkt

Odkurzacz mobilny CLT MIDI to innowacyjny i doskonale dopracowany produkt, posiadający wewnętrzny schowek na wąż oraz warunki do podłączenia z Systainerami T-LOC. Dzięki uchylnemu uchwytowi do nawijania przewodu można cieszyć się czystością i sprawnym używaniem sprzętu. Zalety konstrukcji odkurzacza sprawiają, że prace serwisowe i montażowe odbywają się w idealnym porządku bez zanieczyszczania powietrza. Odkurzacz posiada worek filtrujący o pojemności 15/12,5 l, może być stosowany do odsysania płynów klasy L, a możliwość ręcznego czyszczenia filtra i zbiornika filtrującego zapewnia stałą czystość. Obsługa dotykowa, schowek na wąż, uchwyt uchylny na przewód, możliwość automatycznego uruchomienia sprawiają, że odkurzacz zadowala nawet najbardziej wymagających użytkowników. Możliwość ręcznej wymiany i czyszczenia filtra zapewnia nieprzerwaną pracę, a gładka powierzchnia stożkowo zakończonego węża ssącego pomaga płynnie przesuwać się bez zahaczania – przy dużej sile ssania.

Wygodny i funkcjonalny

Odkurzacz Festool Cleantec zapewnia sprawność montażu dzięki praktycznej konstrukcji i niedużym rozmiarom, a także równej powierzchni i dobrze zaprojektowanemu podwoziu. Dodatkowym atutem jest możliwość połączenia ze wszystkimi Systainerami Festool. Produkt nadaje się do czyszczenia pyłów o największej dopuszczalnej wartości na stanowisku pracy (MAK) > 1 mg/m³. Do elektronarzędzi – do odsysania przy krótkich pracach, szczególnie szlifowaniu, cięciu, wierceniu czy frezowaniu. Może być używany do odsysania na sucho i na mokro, jeśli użyjemy do tego specjalnego filtra. Mobilne zastosowanie produktu sprawdza się podczas prac serwisowych i instalacji, a także w końcowym czyszczeniu. Zalety odkurzacza sprawiają, że jest on z pewnością godny zainteresowania.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz
Top