• 10 czerwca 2023

Dzięki zastosowaniu w pełni profesjonalnych kosmetyków samochodowych mamy szansę nie tylko zatroszczyć się o estetykę tego, jak prezentuje się nasz samochód z zewnątrz, ale też możemy sprawić, że przez bardzo długi czas jego użytkowania będzie on wyglądał wprost perfekcyjnie. Dlatego też każdy, kto szuka wysokiej jakości kosmetyków samochodowych powinien dowiedzieć się o marce 4nano, która istnieje już na rynku od 10 lat z zaangażowaniem sprzedając produkty, które po prostu sprawdzają się w praktyce. Stworzenie marki było efektem ogromnej pasji samochodowej dwóch jej założycieli- Rafała Bartosiaka oraz Krzysztofa Szczygła. Dlaczego właśnie te produkty są warte uwagi? 

Zabezpieczenie samochodu powłoką ceramiczną 

Dzięki powłoce ceramicznej 4NANO Camo można zabezpieczyć karoserię samochodu na minimum 2 lata. Dodatkowo, aż przez minimum rok od jej zastosowania można też liczyć na utrzymywanie się efektu hydrofobowego, dzięki zastosowanej technologii Hyper Hydrophobic. Mamy więc do dyspozycji produkt, który doskonale zabezpieczy powierzchnię lakierowaną samochodu, a także nada jej widoczny, zwracający uwagę połysk. Kolejną, ogromną zaletą powłoki jest fakt, że wystarczy jedna jej warstwa, aby uzyskać wszystkie te właściwości. Powłoka ceramiczna zabezpiecza pojazd przed licznymi, niesprzyjającymi czynnikami pogodowymi oraz drogowymi, a więc zyskujemy ochronę przed ostrym promieniowaniem słonecznym, deszczem, mrozem, a nawet skutkami działania soli drogowej. Powłoka ma też właściwości samoczyszczące, brud do niej nie przywiera, przez co mycie karoserii staje się prostym i szybkim zadaniem. Powłoka sprawdzi się w codziennej praktyce u tych właścicieli pojazdów, którzy lubią zainwestować w dobrej jakości kosmetyk samochodowy, dzięki któremu później przez lata mogą znacząco ułatwić sobie wszelkie zabiegi pielęgnacyjne związane z lakierowaną powierzchnią pojazdu. 

Profesjonalne zabezpieczenie felg powłoką kwarcową 

4nano Rim Protect to specjalistyczny produkt dedykowany do zabezpieczania felg samochodowych. Dzięki naniesieniu tego preparatu na felgi możemy stworzyć na ich powierzchni solidną barierę, która ochroni je przed przyleganiem brudu, pyłu czy też tłuszczu. Jednakże, szczególną uwagę warto zwrócić na fakt, że powłoka kwarcowa sprawia, że finalnie felgi są bardzo szkliste i wyglądają niemalże perfekcyjnie przez długi okres czasu. Jest to więc produkt, dzięki któremu szybko możemy felgi zabezpieczyć, a także nadać im estetycznego wyglądu. 

Regularna pielęgnacja z wykorzystaniem szamponu samochodowego 

Do regularnego mycia karoserii z powodzeniem możemy zastosować 4nano Shampoo, czyli szampon, który pozwoli pozbyć się brudu, zanieczyszczeń i pyłów, a także będzie w stanie nadać karoserii połysk. Dzięki stosowaniu szamponu na oferowane przez 4nano powłoki ceramiczne, można dodać kolejną warstwę zabezpieczenia na lakier, a dodatkowo także wydobyć połysk z nakładanych wcześniej zabezpieczeń. Produkt ten może być stosowany do regularnej pielęgnacji lub jako krótkotrwałe zabezpieczenie karoserii na okres do około 4 tygodni czasu.

Jak widać, w asortymencie kosmetyków marki 4nano znajdziemy pełen zakres produktów, które mogą okazać się nam potrzebne do pielęgnacji naszego samochodu. Warto je przetestować, aby przekonać się o ich trwałości oraz o tym, w jaki sposób mogą podnieść estetykę naszej karoserii. 

Komentarze (0)

Zostaw komentarz
Top