• 16 czerwca 2024

Zastanawiasz się, czy zabezpieczenie kosiarki za pomocą modułu GPS to dobry pomysł? Chcesz wiedzieć, jaki lokalizator powinieneś wybrać, by w każdej chwili móc sprawdzić położenie Twojego urządzenia ogrodowego? Zapraszamy do zapoznania się z tym tekstem.

Czy jesteś jedną z osób, które posiadają dom z ogrodem lub działkę i często pożyczają sąsiadom swoją kosiarkę? Jeżeli tak, warto pomyśleć o odpowiednim zabezpieczeniu tego praktycznego urządzenia. Jak to zrobić? Wystarczy, że wybierzesz sprawdzony lokalizator GPS do kosiarki, który pozwoli Ci na monitorowanie jej położenia w czasie rzeczywistym.

Czym zatem powinieneś się kierować, by stać się właścicielem modułu, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania? Przeczytaj ten tekst i dowiedz się więcej.

Co zyskasz, decydując się na monitoring GPS kosiarki?

Zastanawiasz się, czy potrzebujesz monitoringu GPS kosiarki? To rozwiązanie przyda Ci się, jeśli:

- pożyczasz kosiarkę innym osobom i chcesz wiedzieć, gdzie znajduje się ona obecnie,

- chcesz zabezpieczyć kosiarkę przed kradzieżą,

- zdarza Ci się zapomnieć, gdzie schowałeś kosiarkę lub inne narzędzia ogrodnicze – lokalizator pomoże Ci szybko namierzyć każdą rzecz.

Jaki lokalizator do kosiarki?

Decydując się na wyposażenie kosiarki w lokalizator GPS, musisz wziąć pod uwagę fakt, że musi on być mały i łatwy w przymocowaniu, a jego bateria powinna charakteryzować się długą żywotnością. Taki właśnie jest moduł GPS IKOL Mondo. Dzięki niemu skutecznie zabezpieczysz nie tylko kosiarkę, ale i inne urządzenia ogrodowe.

Lokalizator IKOL Mondo: 

- jest niewielki – jego rozmiar to 106 x 43 x 22.5 mm,

- jest przenośny – z łatwością możesz go umieścić w innym miejscu,

- został wyposażony w baterię, która wytrzymuje do 3 lat bez ładowania,

- posiada wytrzymałe magnesy mocujące, które umożliwiają jego przymocowanie do różnych powierzchni,

- ma wbudowany czujnik światła, który wychwyci moment odpięcia urządzenia od powierzchni i wyśle Ci alert, który natychmiast poinformuje Cię o tym zdarzeniu.

Jak monitorować kosiarkę – aplikacja IKOL Tracker

Chcesz zyskać możliwość szybkiego, zdalnego sprawdzania lokalizacji Twojej kosiarki? Z pomocą przyjdzie Ci aplikacja IKOL Tracker. Jednym z jej wielu zastosowań jest właśnie monitorowanie pozycji lokalizatorów.

Korzystanie z IKOL Trackera jest proste – wystarczy, że zainstalujesz go na swoim smartfonie, a następnie zalogujesz się danymi, których używasz podczas logowania na stronie systemu IKOL. Aby korzystać z tej aplikacji, musisz jedynie posiadać urządzenie mobilne z dostępem do sklepu Google Play lub App Store.

Z IKOL Mondo zabezpieczysz swoje rzeczy

Wybierając moduł GPS IKOL Mondo skutecznie zabezpieczysz nie tylko kosiarkę, ale też każdy inny przedmiot. Niewielkie wymiary tego lokalizatora oraz solidne magnesy mocujące pozwolą Ci na umieszczenie go wszędzie, gdzie tylko zechcesz.

Nie wierzysz? Sprawdź sam, jak wiele możesz zyskać z IKOL Mondo.

Artykuł sponsorowany

Komentarze (0)

Zostaw komentarz
Top